Connect with us

butik

HM (H&M) odzież sklep

Published

on

HM

HM

H&M lub (Hennes & Mauritz) AB to szwedzka międzynarodowa firma zajmująca się sprzedażą detaliczną odzieży, znana z szybkiej odzieży dla mężczyzn, kobiet, nastolatków i dzieci. Od listopada 2019 r. H&M prowadzi działalność w 74 krajach, w których znajduje się ponad 5000 sklepów pod różnymi markami firm, z 126 000 pełnych etatów.

H&M stanie się pierwszą marką, która wypisze ubranie wykonane z najnowszego rewolucyjnego produktu re: newcell, Circulose (R). Zaprezentowana na całym świecie 26 marca kolekcja H&M SS20 Conscious Exclusive na wiosnę / lato pokaże dzienną sukienkę w splocie żakardowym złożoną z Circulose® wykonaną w 50% z bawełnianych dżinsów i 50% kwalifikowanego drewna FSC. Po raz pierwszy tego rodzaju materiały będą bez wątpienia dostępne dla nabywców detalicznych.

To ważna czynność dla trendu

Po raz pierwszy ludzie będą mogli wejść do sklepu i kupić ubrania stworzone z Circulose® – prawdopodobnie najbardziej trwałego produktu modowego na świecie. Jesteśmy dumni, że możemy to zapewnić kreatywność w H & niesamowicie; M Group, organizacji posiadającej odważny program zrównoważonego rozwoju ”- powiedział Patrik Lundstr? m, CEO re: newcell.

Sukienka dzienna, za którą będzie lśniący niebieski kolor z kobiecymi falbankami, będzie sprzedawany? 99,99. To naprawdę część kolekcji H&M Conscious Specific SS20 i będziesz dostępny na całym świecie – sprzedawany w około 100 sklepach na całym świecie oraz w Internecie na wszystkich rynkach.

H&M

H&M

Dzięki opatentowanej procedurze re: newcell przekształca przestarzałe ubrania zawierające dużo celulozy (np. Bawełny i wiskozy) w cyrkulację (R) – w 100% normalny, nadający się do recyklingu i biodegradowalny materiał, który rynek stylowy może produkować najnowsze ubrania bez uszczerbku dla wysokiej jakości .

Procedura zmniejsza zależność mody od dziewiczej bawełny, oleju i lasów, zużywa mniej wody, mniej chemikaliów i usuwa 2 kg CO2 z atmosfery na kg wyprodukowanych włókien tekstylnych, w porównaniu do konwencjonalnych tekstyliów.

Rozpoczęcie w marcu z H&M jest z pewnością częścią serii współpracy z dodatkowymi światowymi markami, które mają się odbyć w 2020 roku. Firma zamierza poprawić zdolność recyklingu, koncentrując się na 250 000 ton, miliarda strojów rocznie do 2025 roku.

Zasłony i prześcieradła w jesiennych kolorach, poduszki i obrusy z napisem Merry Holiday 2014, Mądra atmosfera, która kontrastuje z całym szaleństwem na półkach, bardzo blisko, dżinsami lub artystycznymi bluzkami, na których zwykle buduje się fashionistki.

Połączenie dekoracji i odzieży jest wyzwaniem, które wspólnie podjął H&M, mistrz mody w niskich cenach, z dwoma paryskimi testami i trzecim w Mulhouse. To ostatnie zadanie – H&M House – sprawdzone od kilku lat w krajach skandynawskich – ma ruszyć w górę z niezliczonymi projektami implantacji od września.

3132 H&M SKLEPY ZACZYNAJĄ W 53 krajach na całym świecie, podobnie jak 187 we Francji, za STANDARDOWY dochód 16,2 MILIONÓW EURO W 2013.

Sprawdzona strategia

Pomimo dobrych wyników szwedzka grupa musi dostosować się do ciągłego spadku w branży tekstylnej w krajach Europy Południowej – we Francji oferty spadły o 11% w ciągu sześciu lat. Otwieranie sklepów dziennie na całym świecie przy niesamowitej cenie prawie jednego, zapewnia rozwój obrotów. Ale to rozszerzenie z pewnością znajdzie swoje ograniczenia.

Podobnie jak w przypadku hiszpańskiej Zary ponad dziesięć lat temu, zróżnicowanie dekoracji jest spójne z przemysłowego punktu widzenia, ponieważ większa część produktów opiera się na tkaninach. „Mamy duże doświadczenie techniczne w produkcji wysokiej jakości tkanin, wprowadzamy je do świata zdobień” – mówi rzecznik H&M.

Zespół jest zwykle przekonany, że mógłby powielić swój model biznesowy, trend dostępny dla wszystkich. „Nasi klienci są również zainteresowani dekoracją, co stanowi dla nas kolejną synergię”.

Specjalista potwierdza, że ​​w ostatnich latach rynek ten radykalnie zmienił się w trend z ulotnością: „Ukończone, wnętrza oblodzone przez dziesięć lat, teraz szukają normalnej odnowy, ponieważ mogą l tych osób z przestrzeni mieszkalnej. Jest to prawda w przypadku mebli, a może bardziej w zakresie wystroju wnętrz. ”

SKLEP INTERNETOWY

H&M również korzysta z uruchomienia tego działu, który ma swoje pierwsze kroki w Internecie. Partia próbowała jak najdłużej czekać na termin handlu elektronicznego. Model rabatu, który zależy od bardzo dużych wolumenów sprzedaży, nie dostosuje się dobrze do internetu i komplikacji związanych z dostawą – w tekstyliach klient zwraca jeden produkt na dwa.

Wiosną marka wystawiła swoją stronę komercyjną

Uproszczenie, które jest trudniejsze do kontrolowania niż ubranie, może być sposobem na znalezienie odpowiedniej automatyzacji, a następnie zastąpić brakujący czas dla czystych graczy.

Zara nadal jest w ruchu przez dekadę. To w 2003 roku wieczny rywal Zara zbadał swoją pierwszą przestrzeń upiększającą w innym ze swoich hiszpańskich sklepów, zanim wyeksportował ten pomysł w 2006 roku.

Dokładnie taka sama identyfikacja (Zara Home), dokładnie taka sama logika tekstyliów i podobne natychmiastowe odnowienie wyborów. I funkcjonuje, ponieważ marka prowadzi prawie 400 sklepów i ogłasza obrót w wysokości 450 milionów euro, a nawet ponad 4% sprzedaży produktów Zary dla odzieży.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Trending